KATEGORIE

Reklamace a vrácení zboží


Reklamace zboží
Reklamační řád určuje doporučený (nikoliv povinný) způsob reklamace zboží. Tomuto reklamačnímu řádu jsou nadřazeny platné a účinné obecně závazné předpisy a to zejména obchodní zákoník a zákon na ochranu spotřebitele.

Se zbožím prosím zašlete vyplněný reklamační protokol, který naleznete kliknutím zde.

Preferujeme zaslání reklamovaného zboží prostřednictvím partnerské sítě Zásilkovna. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit reklamační protokol viz výše. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku Zásilkovny, kde pouze nahlasíte tzv. návratový kód: 91651827 a o zbytek se již postará obsluha výdejního místa. Dopravu v tomto případě platí příjemce. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde (http://www.zasilkovna.cz/pobocky)

Pokud Vám tento způsob reklamace nevyhovuje, zboží můžete zaslat doporučeným dopisem (povolený rozměr 35x50x5 cm max. 2kg). Pokud zvolíte jiný zbůsob zaslání, bude vám při uznání reklamace proplacena cena poštovného za dop. dopis, u zásilek nad 2 kg obyčejný balík.

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.
Lázeňská 826
289 12 SadskáOdstoupení od smlouvy
Pokud se rozhodnete v zákonné lhůtě, která činí 14 dní od převzetí zboží, odstoupit od smlouvy, vyplňte prosím tento formulář Odstupení od smlouvy . Vyplňený formulář následně přiložte ke zboží, které chcete vrátit.
Při odstoupení od smlouvy nese náklady na vrácení zboží vždy zákazník. Zásilky nám prosím neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nepřejímáme.
Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.
Lázeňská 826
289 12 Sadská

Pro snadné vrácení zboží ve 14 ti denní lhůtě nabízíme možnost odeslání zásilky zpět k nám prostřednictvím poboček Zásilkovny. Do balíčku nezapomeňte přiložit formulář odstoupení od smlouvy viz výše. Balíček můžete předat na libovolném výdejním místě, kde stačí nahlásit tzv. návratový kód: 91651827 a o zbytek se již postará obsluha výdejního místa. Při podání na pobočce zásilkovny nic platit nebudete. Poštovné zpět ale ze zákona hradí kujícící, proto Vám bude od vrácené kupní ceny odečtena částka 59 Kč za dopravu zboží od Vás k nám.

Seznam poboček Zásilkovny: http://www.zasilkovna.cz/pobocky

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!